Standardowe wykończenie budynku

Firma Gama-m – wykańczając mieszkania oraz całe budynki, wysoko stawiamy sobie poprzeczkę. Troszczymy się nie tylko o wnętrza lokali, które oferujemy Klientom, choć one również są dla nas niezwykle ważne. Potrafimy jednak skoncentrować się także na szeregu innych aspektów. Dbamy m.in. o fasadę i otoczenie budynku, a także o elementy, które są mniej zauważalne, ale również przyczyniają się do doświadczania komfortu w trakcie eksploatacji danej przestrzeni.

W trosce o komfort i samopoczucie przyszłych mieszkańców bardzo rozważnie typujemy lokalizacje, w których powstają nasze inwestycje. Zabiegamy m.in. o to, aby nieopodal znajdowały się atrakcyjne tereny zielone i rekreacyjne, jednak przykładamy wagę także do bliskości węzłów komunikacyjnych, sklepów, szkół, a także innych instytucji oraz punktów usługowych. Zapewniamy Państwu także dodatkowe udogodnienia. Właściciele mieszkań usytuowanych na parterze w chwili sfinalizowania transakcji wchodzą w posiadanie własnego ogródka. Życie w budynkach, które wznosimy, może być przyjemne i komfortowe – dokładamy wszelkich starań, aby właściciele mieszkań doświadczali tego na co dzień.

Dbamy o to, by elewacja domu wyróżniała się ze względu na modny i nowoczesny, a przy tym szlachetny design. Stawiamy na współczesne trendy, jednak stosujemy także ponadczasowe rozwiązania. W tym celu w trakcie wykańczania fasady wykorzystujemy elementy takie jak cegła klinkierowa czy drewno. W standardzie oferujemy również takie udogodnienia, jak dwupoziomowe hale garażowe. Dzięki ich obecności mieszkańcy oraz ich goście zyskują pewność, że ich samochody są bezpieczne, przebywając z dala od potencjalnych złodziei czy niekorzystnych warunków atmosferycznych.

Działania, jakie podejmuje nasza Firma, zmierzają do zapewnienia Państwu wygody i satysfakcji. Z tego względu stosujemy zaawansowane i nowoczesne rozwiązania konstrukcyjne i architektoniczne. W trakcie budowy wykorzystujemy materiały wysokiej jakości. Bezpieczeństwo i komfort przyszłych lokatorów stanowią dla nas największą wartość. Dbamy o to, aby standard mieszkania, cena, lokalizacja inwestycji, a także plany zagospodarowania terenu w przyszłości były satysfakcjonujące dla naszych Klientów i nie przysparzały im trosk. Standardowe wykończenie mieszkania czy budynku to tylko jeden z czynników, który decyduje o atrakcyjności konkretnej oferty. Robimy wszystko, aby zapewnić Państwu maksimum satysfakcji – nie tylko w związku ze standardem wykończenia. Inne aspekty także mają znaczenie.