O firmie

GAMA-M jest firmą z długoletnią tradycją i ugruntowaną pozycją na krakowskim rynku budowlanym. Lata praktyki w sektorze budowlanym, stosowanie najnowszych technologii i dbałość o jakość sprawiły, że firma zyskała coraz większą renomę i zaczęła dynamicznie się rozwijać. W konsekwencji, w 2004 roku Spółka wkroczyła w sektor deweloperski.

 

 

 

 

Od tego czasu GAMA-M sukcesywnie rozwija się przygotowując kolejne inwestycje mieszkaniowe. Tworzymy w duchu bezpiecznej, nowoczesnej i przyjaznej przestrzeni mieszkaniowej. Łączymy nowoczesność ze sprawdzonymi, wypracowanymi przez lata doświadczeniami.

 

Odznaczamy się wysokimi kompetencjami w zakresie budownictwa, zarządzenia i obsługi Klienta, dlatego w naszych projektach odnajdą Państwo wszystko to, co najważniejsze przy kupnie nowego mieszkania – funkcjonalność przestrzeni, ponadczasowy i przyjazny design, bezpieczeństwo transakcji zakupu

 

Dokładamy wszelkich starań, aby decyzja o zakupie mieszkania odpowiadała Państwa oczekiwaniom, a sam proces zakupu był transparentny i przyjazny.

Zapraszamy serdecznie do kontaktu.

 

 

 

Gama-M Sp. z o.o.
ul. M. Słoneckiego 5a/2.
31-417 Kraków
email: biuro@gama-m.pl
NIP: 683 188 45 07
REGON: 008367332