Aktualności

Standardowe wykończenie budynku

Firma Gama-m – wykańczając mieszkania oraz całe budynki, wysoko stawiamy sobie poprzeczkę. Troszczymy się nie tylko o wnętrza lokali, które oferujemy Klientom, choć one również są dla nas niezwykle ważne. Potrafimy jednak skoncentrować się także na szeregu innych aspektów. Dbamy m.in. o fasadę i otoczenie budynku, a także o elementy, które są mniej zauważalne, ale również przyczyniają się do doświadczania komfortu w trakcie eksploatacji danej przestrzeni.

Czytaj więcej

Co zastaniesz w standardzie mieszkania?

Decydując się na kupno mieszkania i analizując oferty deweloperów, bierzemy pod uwagę szereg czynników takich jak: standard mieszkania, jego lokalizację, cenę, plany zagospodarowania terenu w przyszłości, dostęp do komunikacji miejskiej itp.

Czytaj więcej

6 kroków do zakupu mieszkania od dewelopera

Zakup nowego mieszkania to niezwykle ważny etap w życiu każdej osoby. Podjęcie decyzji o przejściu „na swoje” wiąże się także z całym szeregiem formalności i obowiązków do spełnienia – by ułatwić ten proces, przygotowaliśmy specjalny przewodnik. Dzięki niemu Twojej uwadze nie umknie żaden szczegół! Czytaj więcej

Z jakimi kosztami wiąże się wykończenie mieszkania?

Kupując mieszkanie bezpośrednio od dewelopera, stawiamy pierwszy krok w stronę realizacji naszych marzeń dotyczących własnego „m”. Kolejnym, przed którym szybko staniemy to jego wykończenie. Jest to duży wydatek, na który warto się dobrze przygotować. Czytaj więcej

Postęp budowy Prądnik Park w lipcu

Zobaczcie jak postępuje budowa osiedla Prądnik Park. Czytaj więcej

Powstaje nowy park

Deweloper Gama-M niebawem ukończy budowę kompleksu mieszkaniowego Prądnik Park, usytuowanego na Prądniku Czerwonym. Kameralne osiedle wzbogaci tę stronę Krakowa o kilkaset nowych mieszkań o zróżnicowanym metrażu (I i II etap). Czytaj więcej

Jak wybrać profesjonalnego architekta?

Planując kupno mieszkania, chcemy aby nasze indywidualne wyobrażenia na temat jego wyglądu idealnie wplotły się w rzeczywistość. Dlatego wybór dobrego architekta, który zrealizuje wszystkie nasze pomysły, jest jedną z najważniejszych decyzji jaką musimy podjąć.
Na co więc powinniśmy zwrócić uwagę wybierając odpowiedniego specjalistę? Czytaj więcej

wybór architekta

Dlaczego warto skorzystać z usług architekta przy aranżacji mieszkania?

Planujesz aranżację nowo wykupionego mieszkania, lub zdecydowałeś się na remont i nie wiesz od czego zacząć? Powinieneś skontaktować się z profesjonalistą, który pomoże Ci efektywnie i funkcjonalnie zagospodarować pomieszczenia, uwzględniając przy tym, założenia Twojego budżetu.
Dlaczego jeszcze warto skorzystać z usług architekta przy aranżacji wnętrz? Czytaj więcej

Zostaliśmy wyróżnieni

Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż spółka Gama-M uzyskała nominację do tytułu JAKOŚĆ ROKU 2012 za inwestycję „Reduta”.

Patronami programu są: Polskie Forum ISO oraz Polskie Centrum Badań i Certyfikacji.

UWAGA! ZMIANA SIEDZIBY SPÓŁKI

Informujemy, że z dniem dzisiejszym (tj 27.IX.br) spółka Gama-M sp z o.o. zmieniła adres na: Kraków, ul. Słoneckiego 5a

Adresy poczty elektronicznej jak i numery telefonów pozostaja bez zmian.

Nowa inwestycja

Z przyjemnościa informujemy o rozpoczęciu realizacji nowej inwestycji – Prądnik Park. Witryna poświęcona nowej inwestycji: www.pradnikpark.pl. Jej premiera będzie miała miejsce na najbliższych targach Rednet – Hala Targi w Krakowie (ul. Centralna 41a)