Co zastaniesz w standardzie mieszkania?

Decydując się na kupno mieszkania i analizując oferty deweloperów, bierzemy pod uwagę szereg czynników takich jak: standard mieszkania, jego lokalizację, cenę, plany zagospodarowania terenu w przyszłości, dostęp do komunikacji miejskiej itp.

Ponieważ żadne zapisy prawne nie regulują jednoznacznie tego, jakie elementy powinny wchodzić w zakres standardu deweloperskiego, faktyczny stan wykończenia nowych mieszkań oddawanych do użytku jest różny i zależny od indywidualnych preferencji danego dewelopera. Warto więc zapoznać się z nimi jak najszybciej.

W Gama-m z największym zaangażowaniem dbamy o jak najlepsze standardy  naszych inwestycji, nieustannie dostosowując je do wymagań klientów. Realizowane przez nas inwestycje wykorzystują innowacyjne technologie, które zapewniają bezpieczeństwo, przystępne koszty budowy i odpowiednią jakość techniczną budynków, zgodną z obecnymi normami. Przy budowach zawsze uwzględniamy kierunki świata, dzięki czemu wszystkie proponowane przez nas mieszkania są optymalnie doświetlone.

Ponadto w standardzie każdej naszej inwestycji znajdują się:

–  aneks kuchenny z możliwością zamknięcia do osobnej kuchni
–  ogródki w cenie mieszkań na parterze
–  dwupoziomowe hale garażowe z ponadstandardową ilością miejsc postojowych
–  wysokość mieszkań na ostatniej kondygnacji 270 cm
–  drzwi antywłamaniowe

W Gama-m dbamy, aby zaprojektowane przez nas bloki miały nowoczesny design, opatrzony elementami zdobiącymi architekturę, takimi jak: drewno czy cegła klinkierowa. Najważniejszy dla nas jest wysoki standard i wygoda mieszkańców. Dlatego też, nasze inwestycje są także usytuowane w dobrej lokalizacji, blisko najważniejszych węzłów komunikacyjnych, sklepów i szkół.

Ponieważ wiemy, jak ważne jest połączenie natury i wielkomiejskiego stylu życia, w pobliżu oferowanych przez nas mieszkań znajdują się również parki i zielone tereny.

Jeżeli chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat oferowanych przez nas mieszkań, zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z naszym biurem sprzedaży przy ulicy Słoneckiego 5a/2 .  Cały czas jesteśmy także dostępni pod nr tel. 12 680 46 25.

Z chęcią odpowiemy na Twoje pytania, pomożemy w wyborze idealnego lokum, a także zaproponujemy najkorzystniejsze dla Ciebie warunki umowy.